Sumažėja išlaidos

Sumažėja išlaidos

Jūsų įmonės pinigus taupanti transporto valdymo sistema

Yra daugelis būdų, kaip GPS transporto parko valdymo sistema sutaupo jums pinigų. Nuo kuro sunaudojimo sumažinimo iki kelio užkirtimo neleistinam naudojimui po darbo valandų bei tinkamo dydžio transporto parko pasirinkimo – dauguma įmonių, įdiegusios transporto parko valdymo sistemą, vidutiniškai sutaupo 15% nuo bendrųjų savo išlaidų.

Plačiau
Transporto stebėjimo sistema

Transporto stebėjimo sistema

WebSat

Mūsų pažangi transporto kontrolės platforma suteiks jums apžvalgą, kurios tikitės. Matykite, kur šiuo metu yra visi jūsų automobiliai, taip pat kuris, reikiamus įgūdžius turintis vairuotojas, šiuo metu laisvas, kad galėtumėte jį nusiųsti pasirinktu adresuRealiu laiku apie transporto priemonę, vairuotoją ir krovinį gaunama informacija padeda optimizuoti automobilių parko valdymo kaštus, padidina parko efektyvumą ir sumažina administravimui reikalingą laiką.

Plačiau
Tachografo nuskaitymas

Tachografo nuskaitymas

Nuotolinis Tachografo Nuskaitymas

Naudojantis mūsų sistema Jūs galite bet kuriuo metu, iš bet kurio automobilio tachografo parsisiųsti .ddd failus, kurie yra naudojami vairavimo ir poilsio režimo apskaitai. Taip pat keičiantis vairuotojams sistema automatiškai, pagal tachografo įdėtos vairuotojo kortelės duomenis, identifikuos šiuo metu dirbantį vairuotoją ir pakeis jį visoje sistemoje, taip išvengiant klaidų susijusių su darbo užmokesčiu. Parsiųstų DDD failų pagringu, automatiškai pildomi tabeliai.

Plačiau
Apie telemetriją ir M2M

Apie telemetriją ir M2M

Patikimas ryšys daiktams, kurie negali likti be ryšio

Nuotolinis matavimas, arba telemetrija, – tai telekomunikacijų sritis, apimanti matavimo ar kitų duomenų perdavimą per atstumą. Specialūs įrenginiai pastatomi reikiamoje vietovėje ir iš jų duomenys automatiškai mobiliuoju ryšiu siunčiami į centrą ar mobilųjį prietaisą.Lietuvoje M2M sprendimai taikomi energetikos, transporto, apsaugos sektoriuose. Jie taikomi renkant ir į komunalinių paslaugų įmones perduodant įvairių skaitiklių (elektros, vandens, dujų) duomenis, įvairiose transporto kontrolės sistemose – realiuoju laiku stebint transporto priemonių buvimo vietą, nuvažiuotą kelią bei degalų sąnaudasĮdiegę telemetrijos sprendimus galite stebėti transporto priemonės techninę būklę, kuro kiekį bake, tiksliau planuoti maršrutus ir krovinių pristatymo grafikus, stebėti ir kontroliuoti darbuotojų veiklą.

Plačiau