Apie Mus

Ilgą laiką mes analizavome rinką, kaupėme patirtį ir informaciją apie prekybą internetu ir parduotuvėse, pirkimus bei pardavimus, pirkėjų elgseną, prekių pristatymo sistemą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Ieškojome būdų, kaip sumažinti įmonės veiklos kaštus, pasiūlant pirkėjams priimtiniausią prekių ir paslaugų kainą rinkoje. Mes siekiame patikimumo bei pasitikėjimo tarp įmonės ir mūsų klientų.

Mūsų veiklos tikslas ne tik pasiūlyti plačiausią GPS įrangos asortimentą Lietuvoje geromis kainomis, bet pasiūlyti Jums tinkamiausias prekes, pagal Jūsų  asmeninius poreikius, kokybės ir finansų atžvilgiu. Jei dvejojate plačioje pasiūloje pasirenkant konkrečią prekę, prieš tai pasikonsultuokite su mumis. Tikrai stengsimės surasti ir pasiūlyti Jums geriausią GPS įrangą.

Mes nuoširdžiai tikime,  kad geroms ir kokybiškoms prekėms daug reklamos nereikia, todėl manome, kad pagrindinė mūsų veiklos reklama taps - abipusis pasitikėjimas ir patikimas bendradarbiavimas.

Kas mums svarbu?

Svarbiausia mūsų užduotis – padėti įmonėms sumažinti kasdienes automobilio parko išlaikymo išlaidas ir padidinti darbo efektyvumą

Turime ilgametę pardavimų, aptarnavimo ir plėtros patirtį. Teikiame platų kasdienių paslaugų pasirinkimą, tačiau taip pat siūlome individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus. Mūsų išskirtinumas - profesionalus požiūris į paslaugas ir orientacija į verslo partnerystę. 

Mūsų sprendimai užtikrina sklandų Jūsų transporto parko darbą bei pateikia svarbiausią informaciją ir statistiką paprastai ir suprantamai. Rūpinamės, kad kasdienis Jūsų darbas būtų kokybiškas, saugus ir efektyvus, bei turime daug vertingos patirties, kuria norėtume pasidalinti. 

Priežiūra

Laiku atlikite transporto priemonės techninius aptarnavimus.Nuo šiol galite savarankiškai kurti ir išsaugoti sistemoje visas reikalingas transporto priemonių techninės priežiūros ir aptarnavimo procedūras, jas atitinkamai priskirti transporto priemonėms ar jų grupėms. Tuo būdu periodiniai techniniai aptarnavimai, tepalų keitimas ir pan. vyks žymiai sklandžiau ir laiku. Sistema savarankiškai seks automobilio odometro parodymus, variklio darbo valandas ir automatiškai informuos e.paštu apie artėjančias serviso procedūras, o jums beliks tik kontroliuoti jų vykdymą.

Transporto valdymo sprendimai

Transporto valdymo sprendimai

Transporto valdymo sprendimai yra sukurti įmonėms, kurios siekia optimizuoti transporto parko išlaidas. Pilnas transporto valdymos sprendimas susideda iš GPS sekimo įrenginio, realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistemos WebSat, techninės pagalbos ir ryšio

Degalų stebėjimas ir kontrolė

Degalų sąnaudos gali sudaryti trečdalį transporto parko išlaikymui skirtų išlaidų, todėl, įmonės dažnai siekia sumažinti šias išlaidas visais įmanomais būdais. Degalų stebėjimo ir kontrolės sprendimas įmonėms pateikia tikslią informaciją apie degalus – likutį, sąnaudas, užpylimą ir nupylimą. Tai leidžia įmonėms gauti tikslias degalų ataskaitas ir remiantis jomis priimti sprendimus, padedančius sumažinti ir optimizuoti degalų sąnaudas.  

Skaityti daugiau...

Transporto stebėjimas ir kontrolė

Efektyvesnis transporto parko valdymas

Transporto stebėjimas ir kontrolė leidžia sumažinti transporto priemonių eksploatavimo išlaidas ir sutaupyti darbuotojų laiko. Tiksli ir išsami transporto priemonių veiklos informacija leis priimti geresnius sprendimus ir efektyviau valdyti transporto parką.
Saugesni keleiviai ir kroviniai

Realaus laiko informacija leis transporto vadybininkams akimirksniu reaguoti į kritines ar netikėtas situacijas ir išvengti galimų nuostolių.
Apsaugotos transporto priemonės

Sprendimas leidžia nuotoliniu būdu užblokuoti transporto priemonės variklio degimą, o vagystės atveju svarbi informacija gali būti pateikta transporto priemonės susigrąžinimui.

Skaityti daugiau...

Šunų paieškos sistema

GPS antkaklis – GPS seklys šunims – naudojamas Jūsų mylimo augintinio stebėjimui.
Šunys mėgsta keliauti. Deja, pačiu netinkamiausiu laiku ir su nenuspėjamomis pasekmėmis. Su GPS seklio šunims pagalba Jūs ne tik nustatysite šuns buvimo vietą žemėlapyje, bet ir gausite žinutę tuo atveju, jei šuo peržengs nustatytas ribas.

Skaityti daugiau...