Kuro Lygio Jutiklis

Kuro Lygio Jutiklis

DUT-E

Šis jutiklis yra montuojamas į transporto priemonės degalų baką. Jis matuoja degalų lygį bake, sukuria išvesties signalą ir perduoda jį į GPS stebėjimo įrenginį. Šis savo ruožtu įrašo ir apdoroja duomenis, o tada perduoda juos telematikos serveriui. Serveryje duomenys yra apdorojami ir analizuojami prieš panaudojant juos analitinėms ataskaitoms generuoti.

€ 163,35€ 175,45-7%
125khz Rfid Skaitytuvas

125khz Rfid Skaitytuvas

RFID SKAITYTUVAS (1-WIRE)

Vairuotojo identifikavimo sistema susideda iš dviejų įrenginių: pakabuko arba kortelės ir skaitytuvo. Kiekvienas vairuotojas turi pakabuką arba kortelę su unikaliu ID numeriu. Kai pakabuku arba kortele yra perbraukiamas skaitytuvas, šis išsiunčia signalą į GPS stebėjimo įrenginį.Vairuotojo identifikavimo sistema užtikrina, kad kiekvieną transporto priemonę galėtų vairuoti tik jai priskirtas vairuotojas. RFID vairuotojo identifikatorius naudojamas kartu su GPS sekimo įrenginiu yra labai efektyvi priemonė transporto priemonės saugumui užtikrinti.

€ 36,30
ID Skaitytuvas

ID Skaitytuvas

Vairuotoju-identifikavimas

Norėdamas užvesti variklį ar identifikuotis vairuotojas turi priliesti iButton raktą prie skaitytuvo. Skaitytuvo viduje yra įmontuotas LED, todėl jis gali skleisti RGB spalvų šviesą. Prie skaitytuvo galima prijungti zumerį, kuris priklausomai nuo panaudojimo scenarijaus siųstų garsinius signalus.

€ 30,25€ 36,30
Ibutton Vairuotojo identifikavimo Sistema

Ibutton Vairuotojo identifikavimo Sistema

Elektroninis raktas iButton

Vairuotojo identifikavimo sistema susideda iš dviejų įrenginių: rakto ir skaitytuvo. Kiekvienas vairuotojas turi iButton raktą su unikaliu ID numeriu. Kai raktas yra prijungiamas prie skaitytuvo, šis išsiunčia signalą į GPS stebėjimo įrenginį.

€ 5,45
Variklio blokavimo relė

Variklio blokavimo relė

V-RELE12/40

Variklio blokavimo relė – prietaisas, skirtas transporto priemonės varikliui blokuoti. Šis įrenginys padeda apsisaugoti nuo neleistino transporto priemonės naudojimo. Relė gali būti aktyvinama per atstumą – per transporto kontrolės ir stebėjimo sistemą arba trumpąja žinute.

€ 4,36
Svorio-apkrovos jutiklis ATR

Svorio-apkrovos jutiklis ATR

DV-18010

Analoginis-svorio-apkrovos-jutiklis-sunkiuju-gerve-sunkvezimisTaikymo sritis -Perkrovos stebėti : Nustatyti signalą, kai transporto priemonė yra perkrautas su stebėjimo apkrovos statusas realiu laiku
€ 108,90
GPS sekimo įranga

GPS sekimo įranga

ATRAX S1

ATRAX S1– tai nedidelio dydžio sekimo įtaisas (2G) įprastu korpusu, su vidine baterija ir antenomis.GPS Seklys Pajungiamas Nuo Akumuliatoriaus Auto / Moto 
€ 114,95€ 121,00
(1-Wire) temperatūros ir drėgmės jutiklis

(1-Wire) temperatūros ir drėgmės jutiklis

ATHS-01

1-Wire protokolo temperatūros ir drėgmės jutiklis Temperatūros matavimo diapazonas: -20...+60 °C
Drėgmės matavimo diapazonas: 10...90 %RH Tikslumas: ±3 %RH (20...80 %RH) / ±5 %RH (10...90 %RH) / ±0,4 °C (-10...+60 °C) / ±1 °C (-20...+60 °C).Raiška: 14 bitų temperatūrai, 12 bitų drėgmei

€ 96,80
GPS sekimo įranga

GPS sekimo įranga

FMC130

FMC130  seklys skirtas sudėtingiems sprendimams, kai vienas įrenginys gali atlikti kelias užduotis. Funkcijos, tokios kaip FMS CAN duomenys (J1939), degalų CAN duomenys (J1708), tachografo tiesioginiai duomenys (K-line), nuotolinis tachografo failų atsisiuntimas, įvairių trečiųjų šalių RS232 arba RS485 įrenginių palaikymas ir dviguba SIM kortelė arba eSIM kortelė padidins jūsų transporto parko efektyvumą. Tinkamas tokioms reikmėms kaip tarptautinė logistika, refrižeratorius, žemės ūkis, statyba ir kasyba, saugos ir avarinės tarnybos ir kt.

€ 140,36
Antkaklis GPS  EV2

Antkaklis GPS EV2

EV-2

Darbinė seklio temperatūra: -20C iki +65C
Buvimo taško paklaida: iki 10 metrų
Prietaisas atsparus vandeniui
Baterija: iki 5 dienų
GPS Matmenys: 61x35x16mm

€ 85,91