Verslo procesų valdymas

Procesų perprojektavimas (angl. Business Process Reengineering, BPR) – pasaulyje populiari ir viena iš pažangiausių verslo procesų optimizavimo metodikų.

Plačiau

Įmonės veiklos analizė

Įmonės, siekdamos išsilaikyti konkurencingoje rinkoje, užsitikrinti veiklos efektyvumą ir darbo našumą, turėtų nuolat analizuoti savo veiklos rezultatus.

Plačiau

Organizacinė valdymo struktūra

Sėkmingam verslui būtina gerai parengta organizacinė valdymo struktūra. Pastebima, kad menkus verslo efektyvumo rodiklius daugelyje įmonių lemia būtent netinkama organizacijos valdymo struktūra.

Plačiau

Verslo valdymo sistemos

Šiuo metu sėkmingas verslas sunkiai įsivaizduojamas be inovatyvios verslo valdymo sistemos. Kas yra verslo valdymo sistema ir kuo ji skiriasi nuo procesų valdymo sistemos?

Plačiau

Darbuotojų motyvacija

Įmonei vertę ir naudą kuria darbuotojai. Ar domėjotės, kokia yra jūsų darbuotojų motyvacija atlikti numatytus ir paskirtus darbus, juo labiau kurti vertę įmonei? Ar klausėte darbuotojo, KODĖL jis eina į darbą?

Plačiau

Automobilių parko valdymas

Kaip manote, kiek įmonėje egzistuoja projektų? Dažniausiai darbuotojų užimtumas yra analizuojamas pagal veiklas. Tačiau bet kuri veikla yra sudėtinė kurio nors projekto ar proceso dalis. 

Plačiau